! SPAM !

Możecie robić tu... w sumie co chcecie. Promować swoje opowiadania/blogi, oceniać, krytykować.

JEST WŁĄCZONA MODERACJA KOMENTARZY TZN. KOMENTARZE :
 ZAWIERAJĄCE WULGARYZMY
- ZAWARTA JEST W NICH OBRAZA
NIE ZOSTANĄ OPUBLIKOWANE ZE WZGLĘDÓW ETYCZNYCH.

16 komentarzy:

Nika pisze...

[SPAM]
Zapraszam do nowego Katalogu z opowiadaniami. http://k-a-t-a-l-o-g-n-i-k-i.blogspot.com/. Zgłoś się już teraz i zdobądź popularność w blogowym świecie.
Nika

Kylie Raven pisze...

Wejdź do świata magii, poznaj postacie, podróżuj po miejscach, których nie znałeś. One wszystkie są tuż obok ciebie. Wystarczy sięgnąć po księgę i otworzyć na jednej z zakurzonych stronic.

http://zakurzone-stronice.blogspot.com/

Marzyciel Niszczeń pisze...

http://noc-zawsze-jest-mloda.blogspot.com/

Ayoku pisze...

Siedemnastoletnia Felice opuszcza wiecznie słoneczne, tętniące życiem Los Angeles i przeprowadza się do małego miasteczka położonego w hrabstwie West Yorkshire. Tam poznaję tajemniczego, niezwykle przystojnego Zayna Malika. Chłopak ma nadludzkie zdolności - Nie można mu się oprzeć, ale i nie można go przejrzeć. Felice usiłuje poznać jego mroczne sekrety, nie zdaje sobie jednak sprawy, że naraża tym siebie jak i swoich najbliższych na niebezpieczeństwo.
Już niedługo może nie być odwrotu...

http://twilight-with-zaynmalik.blogspot.com/ Zapraszam.

Emily S. pisze...

Zapraszam na http://kolorowezwiastuny.blogspot.com

Larry Stylinson pisze...

Deszcz - najprościej ujmując woda w postaci kropel spadająca na ziemię. Dla innych - największa katorga i zmora, jaką świat wymyślił. Dla niego - chwila spokoju, melancholii i refleksji. Dla niej - zderzenie z czymś nowym, zakazanym i zdecydowanie odmiennym od wszystkich innych wartości, jakie dotąd poznała. Chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób deszcz wpłynął na jej dotąd ułożone życie? Przekonaj się sam czytając FF o Harrym Stylesie w roli głównej.

http://harry-styles-love-in-the-rain.blogspot.com/

Curly Angel pisze...

http://mask-fanfiction.blogspot.com/

Lauren - niepozorna studentka z ambicjami. Wydawałoby się, że jest szczęśliwie zakochaną dziewczyną, przed którą rozpościera się jedynie świetlana przyszłość. Właśnie wtedy, gdy myśli, że zdobyła wszystko, czego pragnęła, jedno spotkanie odmienia jej całe życie.

Michael - znany jako groźny członek gangu. Niewyrównane rachunki zmuszają go do sięgnięcia po drastyczne środki. Nie spodziewał się, że w ten sposób pozna kogoś, kto przejrzy go na wylot i pozna jego prawdziwą twarz, wcześniej ukrywaną nawet przed najlepszymi przyjaciółmi.

"I pamiętaj, żeby nie ukrywać swojej twarzy pod maską."

Natalie ♥ pisze...

Zapraszam x

Kiedyś myślałam, że miłość to najpiękniejsze co może spotkać człowieka. Sądziłam, że ta jedna rzecz wystarczy by każdy był szczęśliwy,teraz już wiem jak głupia byłam. Co za ironia nie ? Ja, Skyler Green dziewczyna, która od życia pragnęła jedynie odrobiny miłości dziś pragnie cofnąć czas bo jej zaznała. Nigdy nie sądziłam, że będę żałować czegoś tak bardzo jak tego że ON stanął na mojej drodze, że tej cholernej miłości zachciało się ze mnie zakpić i zamienić moje dotychczas spokojne życie w piekło. Dziś marzę tylko o tym by zasnąć i już się nie obudzić...


welcome-in-hell-zayn-malik.blogspot.com

Natt ♥

Madzikxoxo pisze...

Gabriela Harris to wyjątkowa dziewczyna. Trafia do więzienia gdzie poznaje Zayna Malika. Zaciekawiony Gabrielą chłopak chce jej pomóc. Jak to się skończy?
Zapraszam do czytania. ;)

„Jak mnie złapali? Złapali mnie przy zbrodni idealnej.”

http://pleaseletmekill.blogspot.com

Amy pisze...

Miłość kontra nienawiść...
Mówią, że od nienawiści do miłości dzieli tylko cienka linia, a ja myślę, że tylko miłością można uleczyć zranione serce... - Dwa zwaśnione rody od wieków nienawidziły swojego towarzystwa. Niegdyś zwali się przyjaciółmi, teraz wrogami, którzy przy najbliższej okazji skakali sobie do gardeł. Minęły kolejne lata, a blond włosa dziewczyna marzyła o wyrwaniu się z rodziny arystokratów. Nie chciała, aby podejmowano za nią decyzję. Chciała uciec z miasteczka, który przysporzył jej tyle bólu... Przypadkowo spotyka mężczyznę, który dziwnym trafem okazuje się jej odwiecznym wrogiem... Mimo że wiedziała o wzajemnej nienawiści swych rodów, pragnęła pojednać te dwie rodziny...
Teraz stawiam przed Wami pytania:
- Dlaczego dwie rodziny kiedyś zwane przyjaciółmi, teraz się nienawidzą? Co ich do tego przyczyniło?
- Czy dziewczynie uda się uciec z kraju?
- Czy uda jej się pojednać dwa zwaśnione rody?
- Co stanie na jej drodze?
Tego moi drodzy przekonacie się sami...
Jeżeli lubicie opowiadania pełne tajemnic, walkę pomiędzy uczuciami, historię zawierającą nutkę magii to serdecznie zapraszam! Mam nadzieję, że przeczytasz chociaż jeden rozdział i pozostawisz po sobie szczery komentarz... Może Ci się spodoba i będziesz stałym czytelnikiem?
[ melodie-serc.blogspot.com ]

Zapraszam również na nową szablonarnie :)
[ szablownica.blogspot.com ]
Serdecznie pozdrawiam!
Amy :)

∞Iwona Horan∞ pisze...

Serdecznie zapraszam! :)
"~`Tego chciałeś?! Do reszty zniszczyć to w co wierzyłam?! Co utrzymywało mnie przy życiu?!.. Wygrałeś... Nie potrafię dalej walczyć... Osiągnąłeś swój cel... Zniszczyłeś mnie...'~

Oto historia dziewczyny z domu dziecka, która trafiła do rodziny Louis'a. Myślała, że jej życie całkowicie się odmieni... I miała rację... Mimo tego, że rodzice chłopaka opiekują się Meg, Louis z jakiegoś powodu jej nienawidzi i zmienia jej życie w piekło...

Miłość na przekór zdrowemu rozsądkowi... historia, która stanie się obsesją..."

http://forbidden-feeling-louistomlinson.blogspot.com/

Loczek^^ pisze...

Cześć! Zapraszam na moje opowiadanie!
,,Winter to spokojna, nastoletnia dziewczyna, która w ciągu swojego krótkiego życia zdążyła zaznać niemalże piekła. Miała żyć w strachu do końca swoich dni, bez miłości, bez wsparcia. Całkiem sama.
Lecz wszystko zmienia się pewnego dnia, gdy na swojej drodze, w dziwnych okolicznościach poznaje chłopaka, który ma zmienić jej życie. Który ma pokazać jej prawdziwe szczęście. Który ma obdarzyć ją niewyobrażalnie wielką miłością. Ale czy wszystko się ułoży?"
winter-land-story.blogspot.com

Królowa własnego świata pisze...

Lana jak każda nastolatka miała swoje tajemnice i sekrety, bardziej i mniej wstydliwe. Ale gdy ostatnią deską ratunku okazał się Louis, mogła spodziewać się poważnych konsekwencji. Gdy po latach przystojny brunet zjawia się po to co jego, ona popada w chorobę. Ostatnim razem kiedy się widzieli była piękną, szczupłą brunetką, której pewnosć siebie była znakiem rozpoznawczym. Tomlinson, bogaty dziedzic prestiżowej firmy, która była dumą jego ojca skrywa pewne sekrety ,a by je ukryć potrzebuje brunetki, która staje się jego niewolnicą. Louis wstydzi się tuszy dziewczyny i postawia pewien warunek. Jak to jest odkryć wszystkie tajemnice anoreksji i bulimii ? Jak te dwie podstępne choroby potrafią zniszczyć czyjes życie ? Czy Lana sprosta zadaniu i schudnie kosztem własnego zdrowia ? Jak oszuka Louisa ?
http://fatff.blogspot.com/

Mrs.X pisze...

Życzę weny.
I zapraszam do mnie:
http://krol-lasu.blogspot.com/

Mei pisze...

Cześć!
Gdy czasu masz mnóstwo, a nudzą Cię duperele, wejdź na Divine Imagination, tam opowiadań masz wiele!
A poważnie, to chcielibyśmy Cię zaprosić na naszego bloga, gdzie puszczamy wodze wyobraźni i piszemy tylko to, co chcemy.
U nas znajdziesz wszystko; nie tylko opowiadania o swoich ukochanych idolach, ale także o zwyczajnych ludziach ze zwyczajnymi problemami.
A może jesteś Potterhead? Zapewniamy, że także znajdziesz coś dla siebie.
A jeśli masz pomysł na krótkie opowiadanie, które od kilku dni nie daje Ci spokoju, a nie potrafisz sam/a tego zrealizować, to napisz do nas, a my rozpatrzymy Twoją propozycję!
Zapraszamy! <3
Divine Imagination

Calliste pisze...

Niedawno została otwarta nowa szabloniarnia :)
Może znajdziesz tam coś dla siebie?
Serdecznie zapraszamy,
załoga graficznej przystani

PS Nabór jest otwarty! :D

[graficzna-przystan.blogspot.com]